Arla LURPAK

Od ponad 100 lat marka Lurpak słynie z czystego, subtelnego smaku masła i znakomitej jakości. Niezależnie co gotujesz, dodatek Lurpak podkreśli smak Twojej potrawy. Wybierz ulubiony wariant Lurpak, kilka dobrych, prostych składników i wyczaruj coś smacznego.

Masło

Masło Lurpak Klasyczne powstaje ze świeżej śmietanki. Nic więcej nie trzeba. Spróbuj także Lekko Solonego i Czosnkowego – przekonaj się, jak w prosty sposób odmienią potrawy z warzyw, jajek, czy grzybów. Dzięki niskiej zawartości wody, masła Lurpak świetnie nadają się do gotowania, a wariant Klasyczny również do słodkich wypieków.
Masło Klasyczne 200 g

Niesolone, idealne dla osób, które cenią sobie delikatnie śmietankowy smak masła w najczystszej postaci. Zawiera 82% tłuszczu.

Masło Lekko Solone 200 g

Dodatek odrobiny soli podkreśla subtelny i świeży smak masła, jak również całej potrawy, do której jest użyte.

Masło Czosnkowe 125 g

Dodano do niego odpowiednią ilość świeżego czosnku – tylko tyle, by nadać mu wyrazisty, ale nie przytłaczający smak.

Masło Klasyczne mini 8 g

Mała porcja na raz: na kanapkę, do makaronu, do warzyw.

Lurpak Premium Miks

Dzięki Lurpak Premium Miks nie musisz rezygnować z maślanego smaku nawet wtedy, gdy najbardziej zależy Ci na wygodzie. Ich głównym składnikiem jest masło Lurpak, a wygodna konsystencja pozwala na łatwe użycie produktu nawet prosto z lodówki. Warianty Klasyczny i Lekko Solony sprawdzą się również w smażeniu i gotowaniu, jeśli akurat nie masz pod ręką masła w kostce.
Premium Miks Klasyczny 200 g

Zawiera najwięcej masła wśród miksów w pudełkach – aż 64%. Dlatego rzeczywiście ma prawdziwy maślany smak. Przy tym jest w 100% naturalny.

Premium Miks Lekko Solony 200 g

Jego maślany smak został urozmaicony odrobiną soli. Premium smak, premium wygoda, naturalne składniki – z Lurpak Premium Miks nie musisz z niczego rezygnować.

Lurpak Premium Miks z Oliwą z Oliwek 200 g

To lżejsza alternatywa dla masła Lurpak w kostce, przeznaczony zwłaszcza dla osób zainteresowanych zdrową dietą. Oprócz masła ma w składzie dodatek aż 15% oliwy z oliwek.